Mūsų draugai Savicko sporto klubas KlaipedaGym pasportavus gamtoje rudenį kviečia sugrįžti į sporto salę.
Iki rugpjūčio 30d. abonentus galite įsigyti su 15% nuolaida.

Mėmelio žirafose šiek tiek išsamesnis straipsnis apie tai kaip kilo Pajūrio trasos idėja ir kodėl jums ją reikia įveikti.

„Vieną dieną bėgiodamas Smiltynės miške ir grožėdamasis vaizdais nusistebėjau, kad čia niekad nesutinku žmonių, nors miesto parkuose sportuojančių žmonių pilna. Tada kilo mintis pakviesti ir kitus bėgimo mėgėjus pajusti tas pačias emocijas.“

Organizatoriaus teigimu, kol kas Lietuvoje dar nedaug renginių, skirtų bėgimo mėgėjams, kurie vyktų miške, o ne gatvėse. Tačiau Pajūrio trasa atpirks visus trūkumus. Net tie, kurie Smiltynėje lankosi dažnai, pamatys ją visai iš kitos pusės. Galbūt prabėgs takeliais, kurių net neįsivaizdavo esant arba netikėtai išvys stebinančius Kuršių nerijos bei Klaipėdos vaizdus.

Mūsų draugai Oro grupė pakėlė savo droną virš Smiltynės ir kviečia bent kelioms akimirkoms užmesti akis kaip atrodys Pajūrio trasa Smiltynės miškuose.

Pajūrio trasos rėmėjas S-Sportas kartu su Compressport apdovanos Pajūrio trasos nugalėtojus ir prizininkus.
Ką daryti, jog po fizinio krūvio kūnas atsigautų greičiau? Kaip pagerinti kraujo apytaką, įgyti daugiau energijos bei ištvermės? Kompresine produkcija – nuo kojinių iki rankovių bei blauzdinių – naudojasi ne vien ilgų nuotolių bėgikai, bet ir sprinteriai ar net metikai.
Kompresinės aprangos nauda: Geresnė kraujo apytaka, patenkama daugiau deguonies, suteikiama daugiau energijos, ištvermės, pasiekiami geresni rezultatai, po fizinio krūvio kūnas atsigauna žymiai greičiau, stabilizuojami raumenys ir sąnariai, atliekama apsauginė funkcija.
Pasikonsultuoti dėl sportinės aprangos, tinkamos avalynės ir bet kokiais kitais su bėgimu susijusiais klausimais galėsite Smiltynėje, Pajūrio trasoje, nes S-Sporto specialistai čia irgi dalyvaus.

Pajūrio trasos ilgiausios distancijos (20 km) nugalėtojai (vyrų ir moterų tarpe) bus apdovanoti Asics trail bėgimo bateliais.
Asics atstovas pats išmėgins Pajūrio trasą ir po finišo galės patarti kokius batus geriausia rinktis jums bėgioti tiek miške, tiek asfaltu.

Pajūrio trasos partneris "Maži laivai" padovanos vienai komandai išvyką laivu iki Juodkrantės ir atgal Kuršių mariomis. Plaukti senu motoriniu raudonmedžio laivu - tai beveik tas pats, kas niekur neskubant ir mėgaujantis kiekviena akimirka važiuoti prabangiu senoviniu kabrioletu.
Laivo kapitonas pats startuos Pajūrio trasoje, kad pažiūrėtų kaip bėgant pamariu pro Smiltynės jachtklubą atrodo prisišvartavusios jachtos o finišavęs bandys ir jus suvilioti išplaukti į Kuršių marias su savo laivu.
Sekite "Mažus laivus" ne tik facebooke, bet ir instagrame.

Mūsų partnerio "Baltic Fresh Fruits" įsteigtas prizas - bananų dėžė (~20kg). gausiausiai komandai. Bet kuris sportininkas žino, kad bananai labai tinka tiek prieš bėgimą, tiek ir po jo atsistatymui.

Į Pajūrio trasą taip pat atvyks “Sinners burgers”, kurie pakvies visus įveikusius trasą sukirsti po specialų “Pajūrio” burgerį, kurį paruoš šefas Laurynas. Trys laimingieji įveikę distanciją, bus pamaitinti nemokamai.

"Baltic Fresh Fruits" trims laimingiesiems, pasidalinusiems šiuo facebook pranešimu ir paaiškinusiems kodėl vaisius valgyti sveika, padovanos po nemokamą startą Pajūrio trasoje ir po arbūzą!

Kuršių nerijos nacionalinis parkas kviečia į ekskursiją apie Smiltynės ir Kopgalio istoriją. Sužinosite kaip ir kokiomis sąlygomis kūrėsi ir vystėsi dvi visai priešingos gyvenvietės, dabar labiau prisimenamos tik Smiltynės vardu.
Ekskursijos pradžia 15:10, tad iki to laiko jau tikrai būsit spėję finišuoti. Jei po Pajūrio trasos dar turėsite jėgų, ekskursijai renkamės perkėlos teritorijoje, prie Kuršių nerijos nacionalinio parko stendo. Platesnė informacija.

]