Pagrindinė informacija apie rytojų dalyviams. Perskaitykite atidžiai, kad kiltų mažiau klausimų. Jei vistik klausimai kyla, rašykite info@pajuriotrasa.lt arba 861493982.


Varžybų centre, gelbėtojų stotyje veiks ir Pajūrio pirtis. Po finišo rekomenduojame nusiprausti. Mokestis vienam žmogui 1val. - 5€. Į pirti reikia eiti teisingai :)

Keletas vaizdų iš šiųmetinės Pajūrio trasos. Mūsų draugų Oro grupė sukurtas klipukas.

Visus, įveikusius 14km ir 20km distancijas, pakviesime nemokamai apsilankyti tą patį savaitgalį vyksiančiame Karklės festivalyje. O bėgikus palaikantys draugai ir šeimos nariai bilietus gali įsigyti su nuolaidos kodu PAJURIOTRASA tiketa.lt sistemoje. Atvyk į pajūrį visam savaitgaliui!

Į pajūrio trasą atvyksta ir sportuojantis vaistininkas Modestas iš sportovaistine.lt. Bet kuris rimtai ar nerimtai sportuojantis dalyvis galės pasivaržyti, o prieš arba po trasos ir pasikonsultuoti dėl sporto mitybos ar bet kokiais kitais klausimais. sportovaistine.lt taip pat visiems dalyviams padovanos 3€ vertės nuolaidos kuponus savo e-parduotuvėje! Atsiskaitant įveskite: PT2017Mūsų rėmėjai S-Sportas jau suruošė dovanas varžybų nugalėtojams bei prizininkams. Nepamirškite sportuoti kartu su Compressport. Sporto prekių parduotuvės S-Sportas ir Maratonas bėgimo specialistai gali padėti išsirinkti Jums tinkamiausius bėgimo batelius ir aprangą.
Gausiausiai komandai kartu su savo draugais Baltic Fresh Fruits įteiksim dėžę bananų. Kviesk draugus ir registruokis. Kuo gausesnė komanda, tuo didesni šansai laimėti 20kg bananų!


Šiemet vėl apdovanosim stipriausią vyrą ir moterį, įveikusius 20km distanciją, ASICS sportiniais bateliais.
Batelių neturėtumėte rinktis pagal draugų patarimus, dizainą ar gamintoją. Kviečiame susipažinti su mūsų rekomendacijomis ir konsultuotis su profesionalais. Sporto prekių parduotuvės “MARATONAS” bėgimo specialistai gali padėti išsirinkti Jums tinkamiausius bėgimo batelius.Mūsų draugai Smiltynės jachtklubas linki bėgantiems pajūriu gero vėjo į nugarą. Atsitiktine tvarka dalyviams, įveikusiems trasą, padovanosime penkias nakvynes dviems. Galėsite iškart po Pajūrio trasos atsipūsti Smiltynėj ir pasimėgauti marių bei Klaipėdos vaizdais iš kito kranto.
Jau paskelbtos preliminarios trasų schemos. Šiemet bėgti nebus nuobodu, nes visoms trasoms bus vienas ratas. Trasos kirs Melnragės, Girulių, Kalotės gyvenvietes. Dalis trasos eis ir pajūriu, kietais mediniais takais, o 20km distancijoje teks apibėgti Kalotės ežerą bei įveikti Olando kepurę.Orientavimosi sporto klubo "O! Klaipėda" vadovo Justino pamąstymai apie bėgimo renginių kainas Važiuoti taxi pigiau nei bėgioti.


Startavo Pajūrio trasos 2017 registracija. Šiemet varžybų centras bus Melnragėj-II, šalia gelbėtojų stoties. Trasos drieksis pajūriu, kopomis, Klaipėdos mišku, Kalotės ežero apylinkėmis, Litorinos taku pro Olando kepurę.
Taip pat planuojame pralošti daug prizų dalyviams, o stipriausiems 20km trasos vyrui ir moteriai įteiksim po ASICS sportinių batelių porą.
Peržvelkit informaciją ir nuostatus.

Pažiūrėkit kaip atrodė 2016-ųjų metų pajūrio trasa. Mūsų draugų Oro grupė filmuotos akimirkos.

]