Paskelbta svarbiausia informacija dalyviams. Susipažinkite su atvykimo informacija ir trasomis.Keletas vaizdų iš pernykštės Pajūrio trasos. Mūsų draugų Oro grupė sukurtas klipukas.

Mūsų rėmėjai S-Sportas jau suruošė dovanas varžybų nugalėtojams bei prizininkams. Nepamirškite sportuoti kartu su Compressport. Sporto prekių parduotuvės S-Sportas ir Maratonas bėgimo specialistai gali padėti išsirinkti Jums tinkamiausius bėgimo batelius ir aprangą.
Gausiausiai komandai kartu su savo draugais Baltic Fresh Fruits įteiksim dėžę bananų. Kviesk draugus ir registruokis. Kuo gausesnė komanda, tuo didesni šansai laimėti 20kg bananų!


Šiemet vėl apdovanosim stipriausią vyrą ir moterį, įveikusius 20km distanciją, ASICS sportiniais bateliais.
Batelių neturėtumėte rinktis pagal draugų patarimus, dizainą ar gamintoją. Kviečiame susipažinti su mūsų rekomendacijomis ir konsultuotis su profesionalais. Sporto prekių parduotuvės “MARATONAS” bėgimo specialistai gali padėti išsirinkti Jums tinkamiausius bėgimo batelius.Mūsų draugai Smiltynės jachtklubas linki bėgantiems pajūriu gero vėjo į nugarą. Galėsite iškart po Pajūrio trasos atsipūsti Smiltynėj ir pasimėgauti marių bei Klaipėdos vaizdais iš kito kranto.
Informacija apie trasas nerukusOrientavimosi sporto klubo "O! Klaipėda" vadovo Justino pamąstymai apie bėgimo renginių kainas Važiuoti taxi pigiau nei bėgioti.Startavo Pajūrio trasos 2018 registracija. Šiemet varžybos keliasi į pamarį, pietinę Klaipėdos miesto dalį. Trasos drieksis labai įdomioj karinio poligono teritorijoj, pamariu, palei Vilhelmo kanalą, aplankysim ir apleistą tarybinę raketų paleidimo bazę.
Taip pat planuojame pralošti daug prizų dalyviams, o stipriausiems 16km trasos vyrui ir moteriai įteiksim po ASICS sportinių batelių porą.
Peržvelkit informaciją ir nuostatus

]