Vieta ir laikas

Kairiai. Rugpjūčio 18d., šeštadienis. Rekomenduojame atvykti tarp 10 ir 11:00. Žemiau matote atvykimo schemą. Kairių g. reikia apsisukti ir pavažiavus ~200m sukti į dešinę, toliau apie 2km vykti žvyrkeliu. Turėtume matyti ženklus.
Varžybų centro vieta google maps.

Parkingas

Parkuoti savo automobilius galite ant žvyrkelio, neprivažiavus Kairių miestelio. Nuo automobilio reiks iki varžybų centro (prie pat Kuršių marių kranto) paėjėti kelis šimtus metrų.

Startas

11:30 vaikų 500m startas
12:00 16km startas
12:10 11km startas
12:20 5km startas

Užsiregistravusių dalyvių sąrašas.

Trasos

Dėmesio! 5km ir 11km trasoms yra vienas ratas. 16km trasoje - vienas didelis 11km ratas ir mažesnis - 5km. Deja, dėl poligone vykstančių šaudymo pratybų negalėjome suplanuoti įdomaus 16km ar ilgesnio vieno rato trasos. Atsiprašome.
5 ir 11km trasos schema čia. 16km trasos schema čia.
Trasos markiruotos raudona S-SPORTAS markiruote. Visi rimtesni trasų posūkiai yra išskirtinai pažymėti rodyklėmis arba atmarkiruoti ištisine juosta. Trasos žymimos taip, kad nuo vieno markiruotės ženklo arba rodyklės turi matytis kitas ženklas, tad pastebėję, jog jau ilgą laiką nėra ženklo, pasitikrinkite, ar neišklydote iš trasos.
Trasų GPX failai: 5km, 11km, 16km.

Numerių atsiėmimas

Numerius ir korteles galima atsiimti šeštadienį varžybų vietoje nuo 10:00 iki 11:30. Atsiimant numerį reikia pasakyti savo vardą ir pavardę. Vaikų 500m bėgimui numerių ir kortelių nėra, jų atsiimti nereikia, startas jiems bendras 11:30.


Kortelės prisegimas

Elektroninę kortelę reikia prisisegti prie batraiščio (ji fiksuoja jūsų bėgimo laiką). Jei batai yra be batraiščių ar kitaip neišeina, galėsite sekretoriate gauti zip-tie ir su juo prisitvirtinti kortelę. Po finišo kortelę atiduokite organizatoriams arba sekretoriate.


Apdovanojimai

Visi finišavę dalyviai apdovanojami medaliais. Vaikai, įveikę 500m trasą, apdovanojami iškart po finišo. Visų suaugusių grupių apdovanojimai planuojami 14:30. Po apdovanojimų bus loterijos principu išdalinti rėmėjų prizai.

Nuostatai

Pilni varžybų nuostatai (ankstesnė informacija) čia.

]